Archiwum miesiąca: Listopad 2014

Odpust

Odpust Parafialny Chrystusa Króla Wszechświata Dzisiaj przeżywaliśmy w naszej Parafii uroczystość odpustową ku czci Chrystusa Króla który jest Patronem naszej parafii. Mszy odpustowej przewodniczył o godz.12.00 i Słowo Boże wygłosił Ks.infuat dr Adolf Setlak z Bartoszyc.                                          

Wieści z parafii

Odpust Parafialny Chrystusa Króla Wszechświata W niedzielę 23 listopada  nasza parafia będzie obchodzić  Parafialny Odpust ku czci Chrystusa Króla. Uroczystą sumę  o godz.12.00  odprawi Ks.infułat dr Adolf Setlak

Wieści z parafii

PEREGRYNACJA OBRAZU MATKI BOŻEJ MIŁOSIERDZIA    23 – 24.10.2014 Tak jak przed kilkoma laty przeżywaliśmy peregrynację Obrazu Jezusa Miłosiernego w naszej parafii, tak teraz przygotowywaliśmy się do nawiedzenia przez Obraz Matki Bożej Miłosierdzia – Matki Bożej Ostrobramskiej.                                    Od poniedziałku 20 października przez trzy kolejne dni przeżywaliśmy rekolekcje ewangelizacyjne, które przygotowywały… (więcej…)

Wieści z parafii

WYPOMINKI Szczególna modlitwa za zmarłych W naszej parafii modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach przez cały miesiąc listopad o godz.16.30 od poniedziałku do soboty. Zmarli z naszych rodzin polecani są modlitwie wypominkowej w następujących dniach: poniedziałek,czwartek- od numeru 1 do 26 wtorek,piątek  – od numeru 27 do 60 środa,sobota- od numeru 61 do 106  źródło : ks.Adam M.