Archiwum miesiąca: Październik 2013

Akcja sprzątania grobków

Harcerze posprzątali zaniedbane groby Z okazji Dnia Wszystkich Świętych harcerze z Doliny Gubra wraz z opiekunami w sobotę 26 października sprzątali opuszczone i zaniedbane groby na pobliskim cmentarzu w Stawnicy i wokół kościoła w Sątocznie. Mimo brzydkiej pogody jaka towarzyszyła im tego dnia ( bo przez cały czas kropił deszcz ) to zapał i chęci nie opuściły ich do końca… (więcej…)

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji tak doniosłego Święta Wszystkim nauczycielom,pracownikom i osobom związanym z oświatą najserdeczniejsze życzenia aby wykonywanie tak pięknego zawodu było źródłem dumy i radości,które dodadzą sił do pokonywania trudności codziennego życia.

Rekrutacja harcerzy

 

Dożynki Gminne

 ” Babie Lato „-Festiwal Lokalnych Środowisk Twórczych W sobotę 21 września mieszkańcy gminy Korsze bawili się podczas gminnych dożynek.Tegorocznymi gospodarzami dożynek  było Sątoczno -  Zespół Szkół im. Jana Pawła II oraz stowarzyszenie „ANIMATOR” współtworzyli  tą imprezę kulturalną. Uroczystości rozpoczęła msza święta w kościele pw.Podwyższenia Krzyża Świętego w Korszach ,później korowód z wieńcami dożynkowymi przeszedł na Publiczne Miejsce Spotkań.Tam odbyła się… (więcej…)