Archiwum miesiąca: Maj 2012

Dzień Dziecka w Sajnie

 

Dzień Dziecka w Prośnie

 

Komunia Św.

  27 maja 2012 w naszej Parafii odbędzie się Uroczystość I Komunii Świętej. Dzieci, podczas Mszy św. o godz. 12:00,  pierwszy raz w życiu przyjmą do swojego serca Ciało Pana Jezusa. A o godz.9.30 też 27 maja odbędzie się powtórka I Komunii Świętej.    

Dni Rodziny-świetna zabawa

    Trampolina,piłka nożna,strzelnica,konkurs rodzinny- to kilka z atrakcji,które czekały w piątek i sobotę na dzieci,rodziców i gości przybyłych na Dni Rodziny do ZS w Sątocznie. Podczas imprezy uczniowie zaprezentowali talenty muzyczne i recytatorskie.Klasa II gim.przedstawiła swoje projekty.Rodzice z uwagą i podziwem wysłuchali i obejrzeli występy swoich pociech.A na spragnionych i głodnych czekały placki ziemniaczane,kiełbaska,ciasto i inne pyszności. Pogoda dopisała… (więcej…)

Majowy spływ ” Doliną Gubra „

  Stowarzyszenie ” Dolina Gubra ” zorganizowało niedzielny spływ kajakowy trasą Sątoczno-Stopki. Zainteresowanie było bardzo duże,co dało do zrozumienia,iż w przyszłości trasa może być częściej korzystana i wpisze się na stałe w karty historii. Spływ Gubrem ,a pózniej Łyną był doskonałym pomysłem na  aktywne spędzenie niedzielnego dnia.W bliskim kontakcie z przyrodą ,w pięknej i mało jeszcze zagospodarowanej naszej okolicy. W… (więcej…)

Spływ

  Zapraszam na stronę Stowarzyszenia,w sprawie niedzielnego spływu. www.dolinagubra.pl

Odpust

Odpust ku czci MATKI BOŻEJ WSPOMOŻENIE WIERNYCH                                                    „…ucz nas szukać Bożej woli w każdej sprawie, w każdej doli. I na straży stój sumienia…” Zapraszamy parafian i gości na Mszę Odpustową do Parafii Chrystusa Króla w Sątocznie ,która odbędzie się w sobotę 19 maja o godz.12.00

Relacja TV

Zapraszam do obejrzenia filmiku z sadzenia dębów na  50-lecie miasta Korsze www.wolnatv.info.pl  

Dni Rodziny w Sątocznie

Zespół Szkół im.Jana Pawła II w Sątocznie zaprasza na XIV  Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny w dniach 18-19  maja

Maj – miesiąc Matki Bożej

  O majowym Nabożeństwie, czyli z troskami do Matki Nabożeństwa Majowe poświęcone Najświętszej Maryi Pannie są wyjątkową okazją, by przez modlitwę, wyśpiewane pieśni, przez cichą osobistą rozmowę – zawierzyć Matce Bożej własne sprawy, ukazać zasupłane problemy, a nawet złożyć u Jej stóp całą swoją niedolę. Ona z matczyną miłością i zatroskaniem przedstawia je swojemu Synowi i Jego Ojcu, by wyjednać… (więcej…)