»

                    ODPUST WNIEBOWZIĘCIA NMP

W sobotę, 27 maja w naszej parafii odbędzie się odpust ku czci NMP Wspomożenia Wiernych. Kazanie będzie głosił i sumę odpustową odprawi o godz. 12.00 prof. dr hab. Henryk Skorowski- salezjanin ,były rektor Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
Swoją 50 rocznicę święceń kapłańskich obchodzić będzie w tym dniu ks.Brunon Wicki -były proboszcz naszej parafii.
Zapraszamy na uroczystości parafian i gości.

patronka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>