Życzenia dla ks.Adama

Dziś 22 marca swoje 50 urodziny obchodzi nasz Proboszcz ks.Adam Malak. O godzinie 17.00 odprawiona zostanie uroczysta Msza św. w intencji Solenizanta. Wdzięczni za trud wkładany w posługę dla naszej parafii pragniemy złożyć wyrazy szacunku i kilka słów życzeń:

Drogi Księże Proboszczu!

Życzymy, abyś jako Dobry Pasterz dążył do Boga 
i ciągle odkrywał dar i sens powołania,
abyś zbłąkane owce naszego Odkupiciela,
mógł do Niego przyprowadzić.

Życzymy, by wszelkie przeciwności stojące
na drodze do realizacji założonych celów
nie zniechęcały, lecz umacniały i prowadziły do świętości.

Życzymy, aby miłość, która jednoczy ludzkie serca,
była ciągle Twoim udziałem,
zwłaszcza w budowaniu więzi między duszpasterzem, a wiernymi.

Niech Pan obficie Ci błogosławi w posłudze Proboszcza naszej Parafii,
zwłaszcza w planowanych przez Ciebie inwestycjach,
które podejmujesz dla dobra naszej Wspólnoty.

Wszystkiego najlepszego Drogi Ojcze naszej parafii…

Do naszych życzeń dołączamy modlitwę
przez wstawiennictwo Maryi, Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
i Świętych Twoich Patronów.

„Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.” [ Św. Jan Paweł II ]

Parafianie

Bukiet-15-róż

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>