Wieści z parafii – Rekolekcje Wielkopostne

Wielki Post, który obecnie przeżywamy, to wyjątkowa okazja do nawrócenia, do odnowienia naszej przyjaźni z Bogiem. To czas powracania do korzeni wiary. Dobrze wykorzystajmy ten czas, aby ugruntować w sobie człowieka prawego sumienia i autentycznie zaangażowanego w budowanie Królestwa Bożego: Królestwa prawdy i życia, sprawiedliwości, miłości i pokoju w naszych rodzinach, we wspólnocie parafialnej, w miejscach pracy i w całym naszym społeczeństwie.

 

Przez najbliższe dni będzie nam towarzyszyło wyjątkowe wezwanie Kościoła do nawrócenia i pokuty, skorzystania z łaski przebaczenia, którą miłosierny Bóg pragnie nas obdarzyć. Od czwartku 3 kwietnia rozpoczną się w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne – będzie to nasze przygotowanie do Świąt Wielkanocnych. Poprowadzi je Ks. dr Krzysztof Lis z Sępopola. Tak zaplanujmy nasze zajęcia, aby nikogo spośród nas nie zabrakło na rekolekcjach – zapraszam wszystkich!!!

Spotkania rekolekcyjne będą według następującego planu:

CZWARTEK I PIĄTEK:

  8.00 – Msza św. dla uczniów szkoły;

10.00 – Msza św. z nauką ogólną;

17.00 – Msza św. z nauką ogólną;

 

SOBOTA:

10.00 – Msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych – pomóżmy osobom starszym, chorym w dotarciu do kościoła;

17.00 – Msza św. z nauką ogólną;

NIEDZIELA:

9.30 – Msza św. z nauką ogólną i zakończenie rekolekcji;

 12.00 – Msza św. z nauką ogólną i zakończenie rekolekcji.

Okazja do spowiedzi od czwartku do soboty podczas każdej Mszy św. Nie odkładajmy spowiedzi na później, do Wielkanocy już bardzo blisko!

 ks.Adam M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>