Archiwum miesiąca: Grudzień 2015

Wieści z parafii

BOŻE NARODZENIE 2015             fot.Urszula M.-Cz.

Wieści z parafii

WAŻNE ! W programie rekolekcji wkradł się błąd. Za co przepraszamy. W niedzielę 13 grudnia o godz.12.00 ( a nie jak podano w programie o godz.9.30 ) poświęcenie medalików dzieci pierszokomunijnych.

Wieści z parafii

Wieści z Doliny Gubra

PWD – Polski Walidator Dostępności W sierpniu tego roku powstała w naszej organizacji grupa informatyczna, która składa się z informatyków, programistów, osób z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. /patrz wpis/ Grupa skorzystała z możliwości zdobycia grantu z Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji i aplikowała ofertę na stworzenie Walidatora Dostępności w skrócie PWD Online – serwisu internetowego monitorującego strony Jednostek Samorządu Terytorialnego pod kątem… (więcej…)

Wieści z parafii

RORATY Roraty w naszej parafii : wtorek,czwartek,sobota godz.7.15 środa,piątek godz.17.00 Nazwa Mszy św. odprawianej przed świtem zwanej roratami, pochodzi od pierwszych słów introitu: Rorate coeli de super – Spuście rosę, niebiosa. W czasie tej Mszy św. na ołtarzu pali się dodatkowa świeca, pięknie ubrana, symbolizująca Maryję.    

Wieści z parafii

Odpust parafialny – mała fotorelacja