Archiwum miesiąca: Luty 2013

Konkursy w MOK Korsze – roztrzygnięte !

„Plastyka jest formą wyrażania pragnień, nadziei, zwątpień, radości i smutków oraz najbardziej fantastycznych marzeń” -S. Popek. KONKURSY PLASTYCZNE Z NAGRODAMI WPŁYWAJĄ BARDZO DOPINGUJĄCO NA DZIECI. JEST TO SUPER FORMA SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU ! Aktywność plastyczna dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół w Sątocznie nie zna granic. Coraz więcej dzieci angażuje się w różnego typu konkursy plastyczne organizowane przez Miejski Ośrodek… (więcej…)

Ferie w bibliotece szybko minęły….

Chociaż od zakończenia ferii minęło już trochę czasu w Bibliotece Publicznej w Sątocznie nadal można odnaleźć liczne ślady po przeprowadzonych zajęciach.A działo się sporo…!     Tegoroczne ferie zimowe dobiegły końca. Pomimo tego, że na początku przywitał je mróz, to dzieci chętnie uczestniczyły w przygotowanych zajęciach. Podczas ferii w Filii Bibliotecznej w Sątocznie można było wykazać się zdolnościami manualnymi, zaprezentować swoje… (więcej…)

Walentynki

„Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje.” -św.Paweł z Tarsu Najlepszych i najpiękniejszych rzeczy na… (więcej…)