Archiwum miesiąca: Styczeń 2013

Bal karnawałowy

BAL KARNAWAŁOWY Miejski Ośrodek Kultury 9.02.2013 r. sala widowiskowa ul.Wolności 5A start godz. 20.00 50 zł od pary z własnym koszykiem imprezę poprowadzi zespół KIER Zapisy i uiszczanie opłat przyjmujemy do 6.02.2013 r. w biurze MOK, przy ul. Wolności 5, tel. kontaktowy 89 754 20 03

CZYTELNIA IBUK.PL

PRZYJDŹ  I ZOBACZ  JAK  DZIAŁA  CZYTELNIA  IBUK.PL Zapraszamy do korzystania z ebok-ów w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Korszach oraz jej Filiach lub na komputerze domowym.Baza ebok-ów liczy 525 tytułów.

Ferie w bibliotece

  „Nie siedź w domu, baw się z nami.”  Podczas ferii zimowych biblioteka w Sątocznie zaprasza  dzieci do spędzenia miłych chwil z książką przy wspólnej zabawie. Z tej okazji przygotowano wiele ciekawych propozycji gier i zabaw . Zajęcia od godz.11.00 – Gry i zabawy w bibliotece pt.” Dzieciaki lubią zabawy ruchowe , one najlepsze na ferie zimowe -zabawy z hula-hop,… (więcej…)

Dzień Babci i Dziadka

21-22 styczeń  DZIEŃ BABCI I DZIADKA Dla kogo ta laurka,            W słońcu, zieleni, chmurkach? Dla kogo każda wnuczka, Dla kogo każdy wnuczek, Maluje dzisiaj kwiaty, Przynosi upominek? Dla kogo jest ten wierszyk, I życzenia od dzieci? Już wiecie? Oczywiście! Dla wszystkich Babć i Dziadków Na świecie.   Wszystkim Babciom i Dziadkom z racji ich święta Najserdeczniejsze życzenia! Zdrowia, szczęścia, pomyślności,… (więcej…)

Ferie zimowe z MOK Korsze

To już 21 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

21. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2012 roku i przebiegnie pod hasłem „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”. W tym roku fundacja Jurka Owsiaka zbiera pieniądze na wsparcie terapii noworodków i niemowlaków oraz na specjalistyczny sprzęt dla szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo -leczniczych. Oj będzie się działo ! Start :  Korsze  -  godz.16.00 w Miejskim Ośrodku… (więcej…)

Korsze zapraszają do udziału w …..

                źródło : www.korsze.pl