Archiwum miesiąca: Listopad 2012

Msza Jubileuszowa

ZAPRASZAMY                                                            na Uroczystą Mszę świętą Jubileuszową                                                                           z okazji 50 rocznicy pracy Salezjanów Księdza Bosko w Parafii Chrystusa Króla w Sątocznie której przewodniczyć będzie Bp.Jacek Jezierski w dn.1 grudnia 2012 r.o godz.12.00

Druga zbiórka Skautów z Doliny Gubra

Zbiórka odbędzie się 24 listopada 2012 (sobota ) o godz.14.00 i potrwać ma do godz.16.00 Spotkanie odbędzie się w świetlicy środowiskowej w Sątocznie.

MOK Korsze zaprasza

Różaniec za zmarłych

ŚWIĘTA JEST MYŚL I ZBAWIENNA MODLIĆ SIĘ ZA ZMARŁYCH Przez cały miesiąc listopad o godz.16.30 w Kościele Chrystusa Króla w Sątocznie odmawiany jest różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. ZMARLI Z NASZYCH RODZIN polecani są modlitwie wypominkowej w następujących dniach: poniedziałek,czwartek – od numeru 1 do 30 wtorek,piątek  – od numeru 31 do 76 środa,sobota- od numeru 77 do… (więcej…)

Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki

   ” Śpieszmy się kochać ludzi,tak szybko odchodzą „                                                                                                     – ks.Jan Twardowski     1 listopada to święto, w czasie którego wspominamy tych, których odeszli. To dzień w czasie którego, według chrześcijan, oddawać powinniśmy hołd głównie tym zmarłym, którzy zostali uznani za świętych lub tym, których życie było bliskie świętości . 1 i 2 listopada większość z nas odwiedza… (więcej…)

Zebranie SKAUTÓW