Archiwum miesiąca: Sierpień 2012

Na koniec wakacji do Aquaparku

  Zmienna pogoda tegorocznego lata w trakcie wakacji nie sprzyjała wypadom nad wodę i zażywania kąpieli.Dlatego też pani Danuta Kurchan-sołtys sołectwa Prosna po raz 2 już zorganizowała dzieciom wyjazd do Aquaparku w Pluskach.     Wycieczka cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Dzięki wsparciu finansowemu z funduszu sołeckiego uczestnictwo w wyjezdzie było dostępne dla dzieci z sołectwa Prosna.Przed wyjazdem dzieci otrzymały… (więcej…)

DISCO POLO w Dublinach

Charytatywna Gala Disco-Polo w Dublinach 1 września (sobota) o godz. 16.00 w Dublinach odbędzie Charytatywna Gala Disco-Polo, podczas, której zagrają takie gwiazdy jak: Skaner, Milano, Selit, 5minut, Trax, Prinson Band, DJ Suchocki i DJ Albert.  W trakcie Gali odbędzie się zbiórka pieniędzy na przybory szkolne dla najbardziej potrzebujących uczniów szkoły w Garbnie. Innych atrakcji na pewno też nie zabraknie ,€“… (więcej…)

O wizycie hrabiego Udo von Eulenburga w Gazecie Kętrzyńskiej

  Tak Gazeta w Kętrzynie pisze o wizycie hrabiego Udo von Eulenburga na odsłonięciu pomników w lesie w Prośnie.

Bezpłatne szkolenie zawodowe

„Ocalić od zapomnienia”- fotorelacja

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z uroczystości odsłonięcia odrestaurowanych pomników prośnieńskich rodu Eulenburgów  z udziałem przedstawiciela rodu – hrabiego  Udo von Eulenburga z rodziną. FOTORELACJA z dnia 15.08.2012                                                                                                         A więcej na stronie stowarzyszenia          www.dolinagubra.pl ZAPRASZAM

Odsłonięcie pomników w Prośnie

 

Prosna – najbardziej zadbana wieś w powiecie kętrzyńskim

        Prosna wygrała w plebiscycie  który przeprowadziła Gazeta Kętrzyńska na ” Najbardziej zadbaną wieś „                                                                                                       Więcej na temat w piątkowym wydaniu gazety kętrzyńskiej.               POLECAM

Sępopol zaprasza na 15-lecie zespołu Silver

Ptasie pogotowie

Dużo się słyszy o chorych,albo słabych bocianach w naszej okolicy. I nie wiemy dokładnie do kogo mamy się zwrócić o pomoc dla nich.Dlatego też pomyślałam,żeby na stronie zrobić wpis o Fundacji Albatros która zajmuje się chorymi ptakami.W zeszłym roku fundacja zaopiekowała się 3 bociankami z Prosna,a dzisiaj  po 1  ze Studzieńca i  ze Stawnicy.Ptasie pogotowie ma siedzibę w Bukwałdzie koło… (więcej…)

Zebranie w sprawie dożynek parafialnych

Spotkanie organizacyjne Po raz 3 w niedzielę 12.08.21012 r. o godz.19.00 w świetlicy środowiskowej odbędzie się zebranie w sprawie dożynek parafialnych. O przybycie na zebranie proszeni są sołtysi,radni,radni parafialni oraz osoby zainteresowane dożynkami i chętne do współpracy.