Archiwum miesiąca: Czerwiec 2012

Wakacje w bibliotece

     „WAKACJE Z BIBLIOTEKĄ”  Wakacje to dla wielu z nas czas odpoczynku i relaksu. A czy może być relaks z dobrą książką i biblioteką ?. Jak najbardziej ,przyjdź – nie może cię zabraknąć. Filia Biblioteczna w Sątocznie w okresie wakacji zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do wspólnych zabaw czytelniczych w bibliotece pt. „Chcesz miło spędzić wolny czas ,to w… (więcej…)

Życzenia na wakacje

” Wakacje,wakacje-to zielony las, kwitnące akacje i słoneczny blask „   Wakacje,urlop- to czas zasłużonego odpoczynku w promieniach słońca, w lasach,w górach,nad jeziorem. Życzę wszystkim dzieciom oraz dorosłym, aby rozpoczęte wakacje były pełne wspaniałych niezapomnianych wrażeń, udanego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.Życzę wielu fantastycznych przygód i spotkań z interesującymi ludźmi oraz szczęśliwego powrotu .                                                                                                   z wakacyjnymi pozdrowieniami                                                                                                                                           Administrator

Korsze zapraszają na ” Dni Korsz ” z okazji 50-lecia miasta

Więcej na ten temat na stronie internetowej miasta http://korsze.pl/

Sprzątanie rzeki Sajny – akcja specjalna

  Stowarzyszenie Dolina Gubra zaprasza członków Stowarzyszenia oraz chętnych do włączenia się do akcji sprzątania rzeki Sajny-lewobrzeżnego dopływu Gubra. Akcja nosi hasło : Rzeka Sajna czysta i fajna.Termin tej akcji to 30.06.2012 Więcej szczegółów na stronie www.dolinagubra.pl Zapraszam

Bierzmowanie 2012

  Dnia 26.06.2012 podczas uroczystej Mszy Świętej o godz.12:00.( we wtorek) .Młodzież z klasy II i III gimnazjum przystąpi do Sakramentu Bierzmowania.

Dzień Dziecka ” po indiańsku ” w Zespole Szkół w Sątocznie

  Wielobarwne stroje, kolorowe pióropusze, twarze pomalowane  w  tęczowe kolory, indiańskie okrzyki  i totemy oznaczające różne nazwy plemion indiańskich – takie klimaty panowały w dniu 6 czerwca 2012 r. w Zespole Szkół im.Jana Pawła II w Sątocznie.                                                                                                               Dzień ten niewątpliwie na długo zapadnie w pamięci uczniów tych małych i tych dużych,bo wszyscy znakomicie się… (więcej…)

Rowerowa wyprawa

  „MAMO, TATO BĄDŹMY RAZEM” – RAJD ROWEROWY ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ W SĄTOCZNIE   W sobotnie przedpołudnie 9 czerwca przy kościele w Sątocznie miał swój początek Rajd Rowerowy zorganizowany przez Świetlicę Środowiskową działającą przy Parafii Chrystusa Króla w Sątocznie. Pomysłodawcą rajdu był proboszcz parafii ks. Adam Malak. W rajd zaangażował się również pan Mirosław Szefer – nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w… (więcej…)

Akcja – Pomnik cz.2

  Zapraszam na stronę DOLINY GUBRA www.dolinagubra.pl W sobotę 9 czerwca w godzinach popołudniowych ekipa na czele z prezesem Stowarzyszenia miała za zadanie postawić pomniki na tzw. ” nogi „. To już drugi taki czyn. Więcej na ten temat i zdjęć na stronie Stowarzyszenia Zapraszam do obejrzenia  fotorelacji ” ocalić od zapomnienia „

Relacja ze sportowego Dnia Dziecka w Sajnie W.

  DOLINA GUBRA zaprasza na swoją stronę internetową. www.dolinagubra.pl Dostępna jest już relacja z niedzielnego Dnia Dziecka,który był przygotowany wyłącznie dla dzieci i z myślą o dzieciach.

Fotorelacja z Dnia Dziecka w Prośnie

  Zapraszam na stronę  p.Tomasza Lenkowskiego www.korsze.com Dostępna jest już relacja z obchodzonego w sobotę Dnia Dziecka w Prośnie. Jak pisze  p.Tomasz Lenkowski – „… My się deszczu  nie boimy !..” I tak było .Dali z siebie wszystko,aby zrealizować to co było w planie.